Przyjęcie kryptowalut: Skala szarości w celu ponownego uruchomienia reklamy „upuść złoto”

Skala szarości, aby użyć reklamy „upuść złoto”, aby przyspieszyć przyjęcie kryptowalut
Kampania reklamowa ma na celu skłonienie inwestorów do zrzucenia złota za Bitcoin.

Dyrektor generalny Grayscale, Barry Silbert, ogłasza w tweecie, że jego firma przywróci reklamę Bitcoin, która wywołała pewne kontrowersje. Kampania reklamowa jest popularnie nazywana „drop gold”.

Firma zdecydowała się przywrócić tę reklamę, aby wykorzystać tempo, jakie ostatnio osiągnęła cena Bitcoina. Cena Bitcoina ma obecnie potencjał, aby osiągnąć swój wszechczasowy najwyższy poziom.

MicroStrategy kupuje dodatkowe 2574 BTC

Steve Forbes nie wierzy, że BTC to dobry sposób na przechowywanie wartości. Dlatego
Przewidywanie ceny bitcoinów: spadek do 18800 $ zachęca do rajdu do nowego ATH
Ankieta: Milenialsi postrzegają Bitcoin jako lepszą bezpieczną przystań niż złoto

Według prezesa, reklama byłaby wyświetlana we wszystkich głównych sieciach w Stanach Zjednoczonych. Oczekuje się, że kampania reklamowa będzie w stanie przyspieszyć adopcję krypt w kraju.

Reklama zasadniczo prosi inwestorów o wybranie inwestycji Bitcoin zamiast inwestycji w złoto. Zgodnie z tekstem reklamy słowo staje się cyfrowe i jako takie inwestorzy powinni lokować swoje pieniądze w walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin .

Treść reklamy zawierała informacje o niektórych funkcjach Bitcoina. Według reklamy Bitcoin jest bezpieczniejszy, można go używać do przeprowadzania transakcji międzynarodowych i ma użyteczność.

Ta reklama została ostatnio wyemitowana, gdy Bitcoin był wart zaledwie 5000 $. Od tego czasu wartość kryptowaluty potroiła się i nastąpiła poprawa w zakresie adopcji kryptowalut.

Instytucje prowadzące adopcję kryptowalut

W przeciwieństwie do wcześniejszych, różne instytucje zaczęły wykorzystywać kryptowaluty jako środek do przechowywania wartości i bogactwa.

Firma Microstrategy niedawno kupiła ponad 2000 BTC, aby kontynuować wdrażanie kryptowalut. Dyrektor generalny firmy technologicznej powiedział, że firma nie zakończy swoich inwestycji w Bitcoin w najbliższym czasie.

Inne firmy, takie jak Square, również przyjęły kryptowalutę. 1% wszystkich aktywów Square znajduje się w Bitcoinach. Firma zauważyła również, że cyfrowa waluta to przyszłość transakcji finansowych na świecie.

Wielu entuzjastów kryptowalut pochwaliło wejście PayPal na tę dziedzinę, ponieważ może doprowadzić do większej adopcji kryptowalut przez osoby prywatne.